Kontakt

Wasabi Film

Filmbyen 23, 2. th.
DK-8000 Aarhus C
info@wasabifilm.dk

Jesper

Jesper Jørgensen

Kreativ producer og fotograf
+45 40 92 91 34
jj@wasabifilm.dk

Mads Dam Christensen

FTP-talent og fotograf
+45 51 91 97 96
mads@wasabifilm.dk

Laura

Laura Lindskov Jensen

Journalist, caster og tilrettelægger
+45 60 48 20 40
laura@wasabifilm.dk

Mai Jørgensen

Projektleder
+45 91 54 41 95
mai@wasabifilm.dk

Det er med k

Kristian Andersen

FTP-talent, klip og grafik
+45 53 54 55 25
kristian@wasabifilm.dk

Christopher Magelund

Instruktør
+45 40 77 98 61
christopher@wasabifilm.dk

Stefan Pellegrini

Instruktør
+45 20 47 30 67
stefan@wasabifilm.dk

Peter Due

Motion graphics designer
+45 22 38 15 90
peterdue@wasabifilm.dk

Joanna Mikkelsen

Produktionsassistent
+45 22 99 69 66
joanna@wasabifilm.dk

Morten Urup

Instruktør og manuskriptforfatter
+45 21 20 99 73
urup@wasabifilm.dk

© Copyright - Wasabi Film - tlf: +45 40 92 91 34 - email: info@wasabifilm.dk